Jsme výrobci interiéru

Interiér je jedinečným odrazem Vaší osobnosti, snů a potřeb, prostor pro Vaši seberealizaci. Svěřte jej do péče těm nejlepším. Furniture Barkmet Design hledá neobjevené cesty, vytváří nové trendy. Navrhneme a zrealizujeme pro Vás stylový interiér, nadčasový svou jedinečností i kvalitou provedení. Podle toho přistupujeme k návrhu Vašeho interiéru, který vytvoříme pro Vás a Vaši rodinu na míru. Od jednotlivých místností přes celý byt či dům až po hotel, penzion nebo kanceláře firmy. Výsledek je dokonalou harmonií praktické i estetické funkčnosti. Maximální důraz klademe na kvalitu materiálu, ale nezapomínáme ani na krásu detailu.
Jsme však schopni vyrobit veškerý nábytek přímo na míru včetně obkladu stěn, stropních kazet, osvětlení, podlah, tapet, dekorací,koupelen, kuchyní a vlastně všeho týkajícího se interiéru až po zařizovací předměty.

NÁVRHY A REALIZACE INTERIÉRŮ

Široká paleta nabízeného sortimentu umožňuje zákazníkovi skvělý výběr. Mezi naše hlavní poskytované služby patří návrhy interiérů a jejich realizace, dispoziční řešení prostorů, autorský dozor a koordinace řemesel. 

Vaši zakázku dokážeme zrealizovat od začátku až do konce!

Pomůžeme Vám zařídit jakýkoliv interiér. Od jednotlivých místností přes celý byt či dům až po hotel, penzion nebo kanceláře firmy. Zařídit interiér, tak aby to bylo nejen krásné, ale také praktické, dle požadavku zákazníka.

Naším cílem je Vaše maximální spokojenost nejen s výsledkem, ale také s celým procesem.

Spokojení zákazníci

Z naší realizace